menuordersearch
alfashimi.com

فروش پیروکتون اولامین، خرید پیروکتون اولامین


فروش پیروکتون اولامین، خرید پیروکتون اولامین
  پیروکتون اولامین،Piroctone olamine
 پیروکتون اولامین،Piroctone olamine
تصاویر
بیشتر
فروش پیروکتون اولامین، خرید پیروکتون اولامین
(0)
(0)
پیروکتون اولامین،Piroctone olamine
وضعیت کالا : موجود
مدل کالا
پیروکتون اولامین،Piroctone olamine
تعداد
+
_
عدد
قیمت کالا
1 تومان
پیروکتون اولامین،Piroctone olamine

پیروکتون اولامین،Piroctone olamine

مشخصات

 

 

پیروکتون اولامین (Piroctone olamine) با فرمول شیمیایی C۱۶H۳۰N۲O۳ یک ترکیب شیمیایی با شناسه پاب‌کم ۵۰۲۵۸ است که جرم مولی آن ۲۹۸٫۴۲۱ g/mol است. فروش پیروکتون اولامین ماده موثره ای که در درمان مقاوم ترین شوره ها به میزان چشمگیر، کنترل خارش و پوسته ریزی در شامپوها استفاده می‌شود.

 

پیروکتون الامین یکی از مشهورترین و موثرترین مواد موثره ضد شوره در جهان است. پیروکتون الامین به طور خاص برای درمان مواردی همچون درماتیت سبورئیک، شوره سر و خشکی پوست سر استفاده میشود. این ماده سازگار با محیط زیست هم هست و حتی به دلیل خواص آنتی میکروبیالی که دارد در محصولات کازمتیک به عنوان نگهدارنده هم روی آن حساب می‌شود. مشهورترین نام تجاری پیروکتون الامین، اوکتوپیروکس است که نام تجاری ثبت شده ی شرکت کلارینت است.

همان پیروکتون الامین را به دلیل خواص باکتریواستاتیک و ضد قارچ به ویژه در مقابل قارچ مالاسزیا فورفور (Malassezia furfur (Pityrosporum ovale)) آن می‌شناسند. این قارچ یکی از قارچ های مرتبط با شوره سر و سایر تظاهرات پوست پوسته شدن صورت و پوست سر است.

اکتوپیروکس یک ماده موثره ضد شوره ایمن برای تولید شامپوهای ضد شوره و محصولات مراقبت از مو با عملکرد ضد شوره است. فرموله کردن محصول با این ماده کار راحتی است و بدون زحمت فرمولی پایدار و شفاف را میتوان ساخت. پیروکتون الامین رشد میکروارگانیسم ها را به طور موثری کنترل میکند و مانند زینک پیریتیون مستقیم عوامل ایجاد کننده شوره سر را مورد هدف قرار میدهد.

خواص پیروکتون الامین برای پوست

این ترکیب یک ماده موثره ضد شوره، آنتی میکروبیال و ضد پوسته ریزی و خارش پوست است. بیش از 30 سال است که به دلیل سازگاری خوب، عملکرد ضد میکروبی و ماندگاری طولانی مورد استفاده قرار میگیرد. به طور کلی پیروکتون الامین ایمن، غیر تحریک کننده و غیر آلرژی زا (هیپوآلرژنیک) در نظر گرفته میشود.

 

خواص پیروکتون اولامین

 

فرمول مولکولی: C16H30N2O3
مترادف: پیروتون اولامین 68890-66-4 اکتوپیروکس کوپیروکس پیروکتون اتانولامین
وزن مولکولی: 298.42 گرم در مول
ترکیب مادر: CID 50259 (پیروتون)
ترکیبات مولفه: CID 700 (اتانولامین) CID 50259 (پیروتون)

 

شامپو حاوی پیروکتون اولامین

 

شوره سر یک بیماری مزمن پوست سر است که با پوسته پوسته شدن و خارش مشخص می‌شود. یک شامپوی ضد شوره موفق نه تنها باید تسکین دهنده شوره سر باشد بلکه باید مزایای زیبایی و آرایش مو را به طور همزمان داشته باشد.

 

 

برای مطالعه ماهیت، پوست خوک به عنوان یک سیستم مدل استفاده شد. یک آزمایش قابلیت شستشوی مرطوب برای مشخص کردن سهولت شانه زدن انجام شد. مطالعات برای بهبود وضعیت پوست سر و کاهش خارش در افراد مبتلا به شوره سر متوسط تا شدید انجام شد.

 

نتایج به ترتیب اثر ضد قارچی قابل مقایسه برای 0.5٪ فروش پیروکتون اولامین به علاوه 0.45٪ کلیمبازول و 1٪ روی پیریتیون زینک را نشان داد. شامپو 1 نسبت به شامپو 2 خاصیت ضد میکوتیک به مراتب بالاتری را نشان داد. پس از درمان با شامپو 1، قدرت شستشوی مرطوب در مقایسه با شامپو 2 به میزان قابل توجهی کاهش یافت.

 

این امر نشانگر قابلیت شستشوی بهتر پس از استفاده از شامپو 1 است. مطالعات نشان داد که شامپو 1 در مقایسه با شامپو 2 در کاهش میزان شوره سر بسیار موثر است. به طور کلی، فرمولاسیون شامپو با 0.5٪ فروش پیروکتون اولامین و 0.45٪ کلیمبازول به طور موثری میزان شوره سر را کاهش می‌دهد و در عین حال مزایای نرم کنندگی مو را نیز به همراه دارد.

 

ساختار پیروکتون اولامین
ساختار پیروکتون اولامین

 

از هر سه نفر یک نفر با موهای خود به مشکل می‌خورند. شوره سر، ریزش مو، رشد آهسته مو و یا تقسیم شدن موها. مردم در تلاشند تا راه حلی برای مشکلات موی خود پیدا کنند. در جستجوی راه حل، آنها اغلب خود را در جستجوی شامپوها و نرم کننده های مختلف برای حل مشکل می‌بینند.

 

مسئله این است که در نهایت بیشتر مردم شامپوها و نرم کننده های معروف را انتخاب می‌کنند، که لزوماً موثرترین مواد نیستند. موثرترین آنها معمولاً مشهور نیستند (زیرا هر چیزی در صورت بازاریابی و تبلیغات خوب می‌تواند مشهور شود). موثر ترین آنها موادی هستند که کارکرد مناسب تری دارند.

 

روش استخراج

 

فروش پیروکتون اولامین یک نمک خاص است که با نام های اوکتوپیروکس و پیروکتون اتانول آمین نیز شناخته می‌شود. این ترکیب اغلب برای بهبود عفونت های قارچی استفاده می‌شود. این نمک از مشتقات اسید هیدروکسامیک پیروکتون است.

 

فواید پیروکتون اولامین

 

شامپوهایی که فروش پیروکتون اولامین به عنوان یکی از مواد تشکیل دهنده آنها به کار گرفته شده است، برای از بین بردن شوره سر شناخته می‌شوند. با این وجود، قبل از اینکه یاد بگیریم چگونه آنها شوره سر را ترمیم می‌کنند، باید بدانیم که در وهله اول چه عواملی باعث ایجاد شوره می‌شوند. شوره سر به دلیل رشد قارچ، ترشح بیش از حد سبوم و التهابات موضعی ایجاد می‌شود. اغلب این عوامل باعث ایجاد شوره می‌شوند.

 

انواع آکنه

 

علاوه بر این، هنگامی که روند نوسازی پوست سر مختل می‌شود، سلولهای مرده اضافی به صورت توده ای در سر ایجاد می‌شوند. به نظر می‌رسد مانند پوسته پوسته های قابل مشاهده ای هستند که به اصطلاح شوره سر می‌شوند.

 

سبوم بیش از حد نیز به عنوان ماده ای برای رشد قارچ در پوست سر عمل می‌کند که باعث افزایش اسیدهای پوست سر می‌شود که باعث تحریک و خارش می‌شوند. این منجر به التهاب موضعی می‌شود که رشد سلول ها را افزایش می‌دهد و منجر به تشکیل پوسته هایی می‌شود که به اصطلاح به آنها شوره سر می‌گویند. دلیل اینکه شامپوهای حاوی فروش پیروکتون اولامین می‌توانند شوره سر را کاهش داده و از بین ببرند این است که این ماده اثر ضد قارچ یا عفونت های قارچی تحریک کننده پوست سر است.

 

علاوه بر این، این ماده برای رفع ریزش مو و افزایش رشد مو نیز مشهور است. این مزایای فراوان، فروش پیروکتون اولامین را به عنوان یک ماده عالی در شامپوها قرار داده است.

 

1. شوره سر را درمان می‌کند

 

Malassezia Globosa قارچی نیست که در پوست سر شما یافت شود. این دلیل اصلی مشکلات پوستی مانند شوره و درماتیت سبورئیک است. پوست سر شما تحریک می‌شود و شروع به ریختن پوسته های ریز می‌کند. در موارد شدید، متوجه التهاب، قرمزی و لکه های خارش دار خواهید شد.

 

اگر می‌خواهید از بدتر شدن پوست سر خود جلوگیری کنید، کنترل سریع وضعیت آن الزامی است. این ماده دارای خواص ضد قارچی است که به شما در کنترل شیوع مالاسزیا گلوبوزا کمک می‌کند. برای مقابله با شوره سر از یک شامپوی ضد شوره حاوی این ماده استفاده کنید.

 

2. از ریزش مو جلوگیری می‌کند

 

صرف نظر از جنسیت و سن، ممکن است با ریزش مو روبرو شوید، که بیشتر به دلیل خاک، گرد و غبار، آلودگی، شوره سر، استفاده بیش از حد از ابزارهای حالت دهنده مو و آسیب فولیکول مو ایجاد می‌شود. در افراد مبتلا به آلوپسیا آندروژنیک (بیماری که منجر به طاسی می‌شود)، این ماده یک درمان ثابت شده برای کاهش ریزش مو است. به طور طبیعی، ریزش مو با استفاده از این ماده با گذشت زمان کاهش می‌یابد.

 

3. رشد مو را تقویت می‌کند

 

فروش پیروکتون اولامین رشد مو را تقویت می‌کند. ریزش مو را کاهش می‌دهد و قطر مو را افزایش می‌دهد. این ماده با کتوکونازول که ماده ای است که به طور کلی در ایجاد شوره سر استفاده می‌شود مقایسه می‌شود.

 

اثربخشی برای درماتیت سبورئیک صورت: آزمایش اثر بخشی بر روی 24 بیمار مبتلا به SD به مدت 4 هفته هر روز صبح و عصر با کرم C / P و کرم نرم کننده بر روی صورت انجام گرفت. سطح سبوم و میزان اریتم روی صورت در ابتدا و بعد از 4 هفته اندازه گیری شد.

 

حداقل غلظت مهاری (MIC) برای نشان دادن فعالیت ضد قارچی کرم C / P تعیین شد. استفاده از این ماده بهبود نسبی سمت راست صورت با کرم C / P را در مقایسه با سمت چپ کرم نرم کننده نشان داد. برای کرم C / P، MIC ها به ترتیب 625/0، 5، 625/0 و 2/5 میلی گرم در میلی لیتر بر روی مالاسزیا بود.

 

عوارض جانبی پیروکتون اولامین

 

EWG (کارگروه محیط زیست) پیروکتون اولامین را به عنوان یک ماده غیر سمی طبقه بندی کرده است. با این حال، هر چیزی در صورت استفاده بیش از حد مضر است و همین امر در مورد پیروکتون اولامین نیز وجود دارد. به همین دلیل است که شامپو های دارای فروش پیروکتون اولامین از مقدار کمی از آن استفاده می‌کنند تا عوارض جانبی را از بین ببرد.

 

احتیاط

 

با وجود تمام مزایای این ماده، درست مثل هر ماده دیگری مقدار زیادی از این ماده نیز می‌تواند برای پوست سر مضر باشد. دقیقاً به همین دلیل است که از مقادیر کمی از این ماده در شامپو ها استفاده می‌شود تا عوارض جانبی آن به هیچ وجه روی پوست سر تأثیر نگذارد.

 

لازم به یادآوری است که شامپوهای حاوی Piroctone Olamine نباید بیش از دو بار در هفته استفاده شوند، بر خلاف سایر شامپو های استفاده روزانه که حاوی این ترکیب نیستند. یکی از بزرگترین عوارض جانبی این ماده این است که می‌تواند باعث تحریک و خارش سر شود. این ماده منشأ پتروشیمی دارد و به درمان شوره سر کمک می‌کند. هیچ گزینه طبیعی وجود ندارد که بتواند به اندازه این موثر باشد.

 

ویژگی های پیروکتون اولامین

 

فروش پیروکتون اولامین یک مشتق پیریدون است. به عنوان اثرات ضد باکتری بر روی باکتری‌های گرم مثبت و گرم منفی و اثرات قارچ‌کش شناخته شده است. از این رو جزء بسیاری از محصولات آرایشی مانند شامپوی ضد شوره است.

 

Piroctone olamine منشأ پتروشیمی دارد. این یک نمک اتانولامین است که از اسید هیدروکسامیک پیروکتون مشتق می‌شود. فروش پیروکتون اولامین را به عنوان یک ماده غیر سمی طبقه بندی کرده اند. با این حال، هر چیزی در صورت استفاده بیش از حد مضر است.

 

همین امر در مورد فروش پیروکتون اولامین نیز وجود دارد. به همین دلیل است که شامپوهای دارای پیروکتون اولامین از مقدار کمی از آن استفاده می‌کنند تا عوارض جانبی را از بین ببرد.

نمودار تغییر قیمت
دفتر مرکزی
تهران

تلفن های تماس
021-88984016
021-88984017

09122947401 : واتساپ (WhatsApp)

GMAIL
ALFAAZMA@GMAIL.COM
telegramwhatsup